Manipulacja w reklamie, sprzedaży i marketingu.

Ile razy zdarzyło Ci się kupić coś, co ostatecznie nie spełniło Twoich oczekiwań? Dlaczego dajemy się nabierać na opowieści z mchu i paproci o żelaznym wilku, choć równoczesnie jesteśmy racjonalnie myślącymi ludźmi? Wreszcie jak to się dzieje, że z własnej nieprzymuszonej woli dajemy się robić kosiarzom umysłu, którzy obiecują nam złote góry w tym: czterogodziny tydzień pracy, milony monet i wieczne wakacje? 

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w  #strategicznakawa – spotkanie na żywo społeczności JDG i właścicieli małych firm. 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Bądźmy w kontakcie - czyli, co Cię mogło ominąć?

Nie lubisz mediów społecznościowych i jesteś w nich okazjonalnie, a może boisz się, że coś mogło Cię ominąć?  RAZ W TYGODNIU prześlę Ci najważniejsze informacje o nowych wpisach na blogu, nowych odcinkach na YouTube oraz o wszystkim, co warto przeczytać lub zobaczyć. To tu dostaniesz kody rabatowe i linki do moich partnerów, z którymi podjęłam współpracę. Niektóre z tych linków to mogą być linki afiliacyjne - kiedy coś od nich kupisz - ja też zarabiam, ale nie ma to wpływu na Twoją cenę. Ponieważ uczę transparentności - chciałam Ci o tym powiedzieć. Newsletter przychodzi w poniedziałki.